STAVORENOL STAVEBNÍ s.r.o.

Český Těšín

Ostravská 555/24
737 01 Český Těšín

Vedení společnosti

tel.: +420 558 338 415
email: Info@stavorenol.cz

Realizace staveb

tel.: +420 558 338 415
email: Info@stavorenol.cz

Projekce
a inženýrská činnost

tel.: +420 558 338 417
email: Info@stavorenol.cz

Jednatel:

Ing. Jiří Vankát

email: JVankat@stavorenol.cz

Jednatel:

Ing. Ondřej Vankát

email: OVankat@stavorenol.cz

Ekonomické oddělení:

Ing. Kateřina Vankátová

tel.: +420 558 338 415

email: KVankatova@stavorenol.cz

Šárka Vankátová

tel.: +420 558 338 415

email: SVankatova@stavorenol.cz

Vedoucí realizace:

Ing. Jiří Vankát

mob.: +420 724 046 701

email: JVankat@stavorenol.cz

Příprava a realizace zakázek:

Ing. Roman Tacina

tel.: +420 601 188 778

email: Tacina@stavorenol.cz

Stavbyvedoucí:

Ing. Josef Grepl

tel.: +420 720 947 043

email: Grepl@stavorenol.cz

Příprava a realizace zakázek:

Ing. Tomáš Škorpík

tel.: +420 602 568 751

email: Skorpik@stavorenol.cz

Vedoucí přípravy a projekce:

Ing. Jiří Vankát

mob.: +420 724 046 701

email: JVankat@stavorenol.cz

Projekce a příprava zakázek:

Ing. Rostislav Suszka

tel.: +420 725 538 727

email: Suszka@stavorenol.cz

Projektant:

Ing. Markéta Hlavenková

tel.: +420 558 338 417

email: Hlavenkova@stavorenol.cz

STAVORENOL STAVEBNÍ s.r.o.

Třanovice

Třanovice 284
739 53 Třanovice

Prodej stavebního
materiálu
a sypkých hmot

tel.: +420 558 637 290
email: Stavebniny@stavorenol.cz

Recyklace stavebních
odpadů a demolice

tel.: +420 558 637 290
email: Tranovice@stavorenol.cz

Doprava
a mechanizace

tel.: +420 558 637 290
email: OVankat@stavorenol.cz

Prodejna Třanovice:

tel.: +420 558 637 290

email: Stavebniny@stavorenol.cz

 

Vedoucí dopravy, mechanizace
a stavebnin:

Ing. Ondřej Vankát

mob.: +420 602 568 752

email: OVankat@stavorenol.cz

Vedoucí recyklace stavebních
odpadů a demolice

Ing. Ondřej Vankát

mob.: +420 602 568 752

email: OVankat@stavorenol.cz

Vedoucí dopravy, mechanizace
a stavebnin:

Ing. Ondřej Vankát

mob.: +420 602 568 752

email: OVankat@stavorenol.cz